Bohumín hostil MAS z celého Moravskoslezského kraje

Valná hromada Krajské sítě Místních akčních skupin Moravskoslezského kraje se konala 5. února 2015 v Bohumíně. Statutární zástupci jednotlivých „masek“ zvolili za předsedu krajské sítě MAS Opavsko zastoupené Ing. Jiřím Kristem. Post místopředsedy bude zastávat MAS Hlučínsko. Členové rovněž zvolili kontrolní výbor a na post místopředsedy pro jednání valné hromady Národní sítě MAS nominovali Jiřího Krista. Valná hromada projednala všechny body programu.

V Bohumíně rovněž proběhla další koordinační schůzka projektu spolupráce „Vzpomínky na budoucnost“ do kterého se zapojilo deset MAS z Moravskoslezského kraje.

Lumír Macura

Reportáž Televizního informačního kanálu Bohumín