BĚHEM LETNÍCH PRÁZDNIN JSME PODPOŘILI PŘÍMĚSTSKÉ TÁBORY Z ÚZEMÍ CELÉ MAS PRO 326 DĚTÍ

V rámci našeho projektu Společně pro Bohumínsko reg.č. CZ.03.02.01/00/22_008/0000224, zaměřeného mimo jiné na podporu a řešení problémů osob pečujících o malé děti, bylo o letošních prázdninách, našimi 15ti partnery1), realizováno celkem 22 pětidenních turnusů příměstských táborů, zaměřených na sport, umění, jezdectví i výcvik mladých hasičů.

Za využití dotace z Operačního fondu Zaměstnanost plus, jsme nabídli rodičům celkem 364 míst, které využilo 326 dětí z 266 rodin. Děti tak mohly smysluplně využít volný čas se svými kamarády v našem regionu, na území obcí MAS Bohumínsko. Ze získané dotace pak MAS Bohumínsko uhradilo Partnerům výdaje ve výši téměř 645 tisíc korun.

Tímto děkujeme všem Partnerům a těšíme se na další zajímavé tábory v následujících letech.

1. Seznam partnerů: IC Petrovice u Karviné, z. s.; Plavecký klub Bohumín, z. s.; CrossWeightliftinggym Bohumín z. s.; Pionýr, z. s. - 17. pionýrská skupina Karviná; Šachová škola Bohumín, z. s.; TJ Slavoj Rychvald, z. s.; Marendi, z. s.; Sportovní klub Dětmarovice, z. s.; Základní umělecká škola, Bohumín - Nový Bohumín, Žižkova 620, příspěvková organizace; Spolek Jezdecký klub Caballero; SH ČMS - Sbor dobrovolných hasičů Dolní Lutyně – Nerad; SH ČMS - Sbor dobrovolných hasičů Bohumín-Kopytov; Tělocvičná jednota Sokol Petřvald; SH ČMS - Sbor dobrovolných hasičů Bohumín – Vrbice; SH ČMS - Sbor dobrovolných hasičů Petrovice – Závada.