Pracujeme na rozšíření dobrovolnictví v území - Společně pro Bohumínsko

V pondělí 20. tého listopadu proběhla na Obecním úřadě v Dolní Lutyni společná schůzka zástupců obce, zátupců ADRA o.p.s a Místní akční skupiny Bohumínsko, z.s. Účelem společného setkání bylo nastavení aktivit, které by mohly vést k úspěšnému rozšíření základny počtu dobrovolníků v obci. V současné chvíli nejsou evidováni na území žádní dobrovolníci. Přínos těchto dobrovolníků by se tak do budoucna mohl týkat nejen Domu s pečovatelskou službou, ale také jednotlivců, kteří by přítomnost dobrovolníků ocenili.

Děkujeme moc zástupcům Obecního úřadu v Dolní Lutyni za možnost rozšířit tuto aktivitu realizovanou v rámci projektu Společně pro Bohumínsko, reg. č. CZ.03.02.01/00/22_008/0000224 a přejeme všem, kteří na ní budou pracovat, mnoho úspěchů s "rozjezdem".

MAS Bohumínsko - Pomáháme regionu