První společné setkání koordinátorů obcí a měst k aktivitě podpory aktivizace seniorů

Ještě před velikonočními svátky se sešlo všech sedm nových koordinátorů - komunitních pracovníků, kteří se budou podílet na realizaci projektu MAS z OPZ+ Společně pro Bohumínsko.

Všichni koordinátoři, pod dohledem garanta komunitní práce, budou pracovat na aktivizaci seniorů ve svých obcích/městech.

Cílem je po dobu realizace projektu, to znamená během tří let, naplánovat a uskutečnit 100 akcí napříč celým územím MAS, které osloví a zaujmou naše nejstarší občany.

Fantazii se meze nekladou a tak již počátkem dubna obec Dolní Lutyně a Petrovice u Karviné uspořádala krásné velikonoční tvoření a mezigenerační setkání.

Těšíme se na další akce v celém území MAS Bohumínsko.

Přejeme našim novým koordinátorům hodně úspěchů!

Pomáháme regionu

Soubor pdf 1. setkání 6.4.2023 451kB