Nový dobrovolnický program ADRÁČEK v Bohumíně

S radostí oznamujeme úspěšný start nového dobrovolnického programu ADRÁČEK, který v rámci našeho projektu Společně pro Bohumínsko, přináší radost a smích do životů seniorů v domově Cesmína ve Starém Bohumíně.

První setkání se konalo 3. dubna 2024 a zúčastnilo se ho šest maminek se čtyřmi dětmi, které společně s dalšími dobrovolníky připravily pro seniory zábavný odpolední program plný her a písniček.

ADRÁČEK bude v Bohumíně probíhat pravidelně každý měsíc a je otevřen pro všechny maminky s dětmi do 6 let, které chtějí sdílet svůj čas a energii s ostatními.

Pro více informací, včetně informací, jak se zapojit, kontaktujte Dobrovolnické centrum ADRA Havířov.

Program je Dobrovolnickým centrem ADRA Havířov realizován v rámci projektu Společně pro Bohumínsko, reg. č. CZ.03.02.01/00/22_008/0000224, který je financován z Operačního programu Zaměstnanost Plus.