Venčení pejsků v Bohumíně spojilo klienty a dobrovolníky

I v měsíci březnu se uskutečnilo tradiční venčení pejsků, které přineslo radost a spojilo klienty z Chráněného bydlení Domova Jistoty s dobrovolníky z ADRA. Tato příjemná hodinová procházka nabídla příležitost milovníkům čtyřnohých mazlíčků prospěšně strávit čas se psy z psího útulku v Bohumíně.

Dobrovolníci s klienty se postarali o to, aby opuštěnci z kotců mohli vyjít ven a společně si užít přírodu. I když se tentokrát dobrovolníků sešlo více než klientů, všichni se při pohodové chůzi skvěle bavili. Skupinové venčení má mnoho benefitů, a jedním z nich je možnost seznámit se s novými lidmi a sdílet dobrou náladu.

Dobrovolnictví na Bohumínsku je realizováno v rámci našeho projektu Společně pro Bohumínsko, reg. č. CZ.03.02.01/00/22_008/0000224.

Tato akce ukázala sílu společného cíle – pomáhat si navzájem.