Hledáme nového kolegu/kolegyni

Rozšiřujeme náš tým a rádi bychom přivítali nového kolegu/kolegyni, kterého baví jednat s lidmi, je pečlivý, samostatný a spolehlivý, s pozitivním přístupem k práci.

Čím nás můžete zaujmout:

• minimálně úplné střední vzdělání s maturitou, preferujeme vysokoškolské vzdělání - zaměření ekonomické, veřejná správa, regionální rozvoj,
  • znalost problematiky přípravy a řízení projektů, znalost problematiky podpory ze strukturálních fondů EU - výhodou,
  • organizační schopnosti, schopnost samostatné i týmové práce, schopnost operativního řešení problémů,
  • komunikační a prezentační dovednosti,
  • pečlivost, zodpovědnost, časová flexibilita, ochota vzdělávat se,
  • uživatelská znalost práce na PC,
  • řidičské oprávnění skupiny B - aktivní řidič podmínkou.

Čím bychom Vás chtěli zaujmout:

• zajímavá práce v příjemném pracovním prostředí,
  • 5 týdnů dovolené,
  • odpovídající mzdové ohodnocení,
  • pružná pracovní doba,
  • možnost dalšího vzdělávání,
  • know-how v oblasti dotačních projektů, rozvoje venkova a neziskové činnosti.

A co u nás budete dělat?

Předpokládáme, že od začátku března 2023 s námi budete spolupracovat na poloviční pracovní úvazek na koordinaci projektu Společně pro Bohumínsko, reg. č. CZ.03.02.01/00/22_008/0000224 zaměřeného na podporu rozšíření kapacit dobrovolnictví v území, komunitních venkovských táborů a aktivit k aktivizaci seniorů (přesná specifikace v příloze - pracovní náplň).

Těšíme se na Vaše CV, přihlášku a kopii nejvyššího dosaženého vzdělání zaslané/doručené/předané nejpozději do 8.2.2023 do 12:00 hod na naší adrese Masarykova 418, Bohumín 735 81 (vzor přihlášky je také zveřejněn).

MAS Bohumínsko - Pomáháme regionu

Poskytnutím svých osobních údajů uvedených v zaslaných materiálech spolku Místní akčni skupina Bohumínsko, z.s., dáváte souhlas k jejich zpracování a uchování dle zákona č. 110/2019 Sb. Zákon o zpracování osobních údajů na dobu do odvolání Vašeho souhlasu za účelem získání zaměstnání pro Vaši osobu, současně tím potvrzujete, že osobní údaje uvedené v zaslaných materiálech jsou pravdivé a úplné.

Soubor pdf Přihláška do výběrového řízení 550kB
Soubor pdf Výběrové řízení na pozici Koordinátor projektu 712kB