Konala se již 13. členská schůze MAS Bohumínsko

V Doubravě se 25.6.2020 uskutečnila již 13.výroční Valná hromada MAS Bohumínsko!

VH měla na programu jednání 16 bodů a zúčastnilo se jí 29 partnerů a hosté.

VH schválila Výroční zprávu o činnosti MAS Bohumínsko za rok 2019, účetní závěrku MAS za rok 2019, rozpočet na rok 2020 včetně výhledu na rok 2021. Byla odsouhlasena úprava stanov a statutů a jednacích řádů povinných orgánů. Členové odsouhlasili ponechat členské příspěvky v roce 2020 ve stávající výši.

Také došlo k volbě Programového výboru na další tříleté období a volbě Výběrové komise na další roční období.

Členové MAS byli rovněž detailně informováni o aktivitách realizovaných kanceláří MAS a o aktuálním stavu a realizaci Strategie MAS.

Zápis z jednání je k dispozici u článku a také na webu v sekci Dokumenty/Zápisy z jednání/Valné hromady - zápisy

Děkujeme všem přítomným za aktivní účast a za to, že spolu s námi pomáháte rozvíjet náš region.

Soubor pdf Zápis ze 13.členské schůze MAS ze dne 25.6.2020 788kB